Dovolená, kterou tolik potřebujete

Posted by on 16.6.2017

Wellness pobyt pro ženy Vás ukáže nový směr! Máte stresující zaměstnání? Jste unavená z každodenních mateřských povinností? Úklid, vaření, praní a žehlení jsou Vaší denní činností? Cítíte-li se unavená fyzicky i psychicky, je ten pravý čas na dokonalý oddych. Zveme Vás i se svojí kamarádkou na wellness pobyt pro ženy. Právě na něm se uvolníte a

Dovolená, kterou tolik potřebujete


lahvičky, květiny

Wellness pobyt pro ženy Vás ukáže nový směr! Máte stresující zaměstnání? Jste unavená z každodenních mateřských povinností? Úklid, vaření, praní a žehlení jsou Vaší denní činností? Cítíte-li se unavená fyzicky i psychicky, je ten pravý čas na dokonalý oddych. Zveme Vás i se svojí kamarádkou na wellness pobyt pro ženy. Právě na něm se uvolníte a získáte potřebnou energii. Každodenní pohoda, klid a čas sama pro sebe dělají opravdové zázraky. Zapomeňte na stres a uvolněte se, nabízíme týdenní i víkendové balíčky!

Relaxační balíčky nabízených služeb zahrnují:
·       ubytování v pohodlném pokoji
·       chutné stravování
·       relaxační procedury dle vlastního výběru
·       příjemné masáže
·       bahenní či jiné zábaly
·       bazény, vířivky, termální koupaliště
·       a mnohé další

Relaxace těla, uvolnění duše a mysli

Wellness pobyty pro ženy Vám poskytnou kombinaci relaxace, zábavy a dobrého jídla. To vše spojené s pozitivními vlivy na Vaše zdraví. Máte-li pocit, že už Vám stres přerůstá přes hlavu, vyjeďte na dovolenou. Nabízíme Vám úžasné relaxační balíčky v krásném prostředí lázeňských měst či hor. Léčebné procedury Vám pomohou k častěné nebo celkové regeneraci Vašeho organismu. Masáže, zábaly, perličkové koupele v teplé vodě, co víc si jen přát. To vše podpořeno příjemným ubytováním a chutnou stravou.

Víkend plný relaxace a zábavy

Hledáte-li tip, jak vyzrát nad jarní únavou, celodenní ospalostí a špatnou náladou, vyjeďte si s kamarádkou na wellness pobyt pro ženy a nechte se několik dní hýčkat. I když svoji rodinu nekonečně milujete, potřebujete mít čas sama na sebe. Užijte si dny bez práce a vyberte si z nabídky úžasných lázeňských procedur. Zvolte si luxusní relaxační balíček, nabízíme je po celé zemi. Dokonalý odpočinek v podobě masáží, zábalů a koupelí je to, co právě nyní hledáte.

svíčk,a modré květiny, kameny