Nenápadná, ale dravá krypto měna

Posted by on 7.8.2018

Litecoin zná naprosto každý, kdo se pohybuje ve světě virtuálních měn. Jedná se totiž o altcoin, který je hned po bitcoinu jedním z nejpopulárnějších a nejznámějších. Není to ale nic překvapivého, v posledních letech byl totiž zaznamenán strhující růst, kvůli kterému spousta lidí nemálo zbohatla. I dnes se však do litecoinu stále vyplatí investovat. Odborníci totiž předpokládají,

Nenápadná, ale dravá krypto měna

Litecoin zná naprosto každý, kdo se pohybuje ve světě virtuálních měn. Jedná se totiž o altcoin, který je hned po bitcoinu jedním z nejpopulárnějších a nejznámějších. Není to ale nic překvapivého, v posledních letech byl totiž zaznamenán strhující růst, kvůli kterému spousta lidí nemálo zbohatla. I dnes se však do litecoinu stále vyplatí investovat. Odborníci totiž předpokládají, že jeho růst není ani zdaleka u konce, a že to největší překvapení teprve přijde. Kdyby tato měna zažila takový obrovský boom jako bitcoin před pár lety, tak se stanete milionáři, ne-li miliardáři. Risknete to?
 
litecoin nový

Pořiďte si miner a začněte těžit

Zaujal vás litecoin? Chtěli byste ho poznat blíže a zařadit ho do svého krypto portfolia? Jestliže vás láká myšlenka těžby, nic není jednodušší. Jediné, co musíte udělat, tak si pořídit speciální techniku, která vám to celé umožní. Nebudete toho potřebovat moc. Budou vám stačit výpočetní jednotky, respektive kvalitní minery, které vám to všechno umožní. Myslete na to, že budete potřebovat také nějaký prostor, kam všechny výpočetní jednotky umístíte. Bohatě bude postačovat nějaká nevyužívaná místnost ve vašem domě nebo třeba sklep, pokud tam máte přívod elektřiny. Jakmile budete mít všechno připravené, tak stačí vše zapojit a začít s těžbou. Určitě vás potěší, že proces je plně automatizovaný, tudíž s tím nebudete mít vůbec žádnou práci. Pouze si ověřte, že počítače jsou správně chlazeny a že se příliš nepřehřívají. Čím výkonnější jednotky však koupíte, tím více to bude v pořádku. I LTC minerby měl být co nejvýkonnější. Na kvalitě vámi zakoupeného vybavení stojí efektivita celé těžby, určitě to tedy nepodceňte.
 LTC mince

Proč právě litecoin?

  • Prosperující krypto měna, u které stále čekáme na velký růstový skok
  • Bezpečná měna díky plné decentralizaci
  • Těžba pomocí ověřování transakcí
  • Stabilní měna, u které se nepředpokládá zánik