Není dlužník jako dlužník

Posted by on 4.9.2017

Když jste jednou šlápli vedle, tak to byla skutečně chyba, za kterou byste se měli zastydět, měli byste toho zalitovat, a hlavně byste se z ní měli poučit. A tečka. Ale rozhodně by to nemělo vypadat tak, že byste toho přešlapu nutně měli litovat celý život, neměli byste studem ani vycházet z domu a všichni by se

Není dlužník jako dlužník

Když jste jednou šlápli vedle, tak to byla skutečně chyba, za kterou byste se měli zastydět, měli byste toho zalitovat, a hlavně byste se z ní měli poučit. A tečka. Ale rozhodně by to nemělo vypadat tak, že byste toho přešlapu nutně měli litovat celý život, neměli byste studem ani vycházet z domu a všichni by se na vás za váš omyl měli dívat skrze prsty. To je přece hloupost. A přesto to tak chodí.

finanční pomoc

Jakmile člověk jednou pochybí, tak získá záznam v registru dlužníků, a pak už se s ním dál nikdo nebaví. A problém je i v tom, že není záznam jako záznam, někdo si třeba půjčí velké peníze a pak se nemá ke splácení, ale jiný si půjčí a dělá co může, aby vše do haléře splatil, ale o týden se opozdí a už je to tady, v registru má záznam a od té doby už se s ním nikdo nebaví. Zkrátka se jednou dostal do špatné společnosti a tím je pro něj zapovězeno si do konce života půjčit peníze.

americké peníze

A tak to chodí v klasické bance. Pokud tam přijde žádat o peníze někdo, kdo má podobný problém, banka se podívá do registru, vše zjistí a dotyčného pošle o dům dál. Jenže v dalším bankovním domě to dopadne naprosto stejně. Zkrátka to vypadá jako beznadějná situace, která pro toho, který jednou pochybil a nyní potřebuje peníze, nemá řešení. Registr dlužníků, který měl být původně nejen bičem, ale i ochranou sociálně slabších lidí se změnil pouze na ten bič.

300x250ekopleny-1515522297.jpg

kvalitní nabídka

Tak to tady bylo, ale nyní už to tak naštěstí není. Jsou tady nebankovní společnosti, které lidem vycházejí vstříc a snaží se posuzovat případ od případu, tedy oddělovat notorické dlužníky od těch, kteří mají záznam v registru prakticky neprávem. A právě těmto lidem se snaží vyjít vstříc nebankovní hypotéka bez registru, kterou tyto společnosti ušily na míru lidem, kteří si potřebují půjčit peníze, ale mají záznam v registru. Pakliže se člověk v registru ocitnul neprávem, tak si může vzít tuto půjčku, ke které mu postačí, pokud se za ni může zaručit nějakou vlastní nemovitostí.

Není dlužník jako dlužník
Ohodnoťte příspěvek